• Paulina  Można powiedzieć, że jest to moja jedyna tegoroczna sesja jesienna. Jedyna, która pokazuje jesień dokładnie taką, jaką lubię, czyli ciepłą i złocistą. Zauważyłam, że co roku w tym okresie zaczynam zwalniać, mimo, że złote liście stanowią piękne tło do bajkowych ujęć, w których tak się lubuję. Brakuje mi jednak moich ukochanych kwiatów i kojącej zieleni, dobija mnie zbliżające ochłodzenie i skupiam się na porządkowaniu prywatnych spraw, co by zdążyć ze wszystkim przed końcem roku. Zimą zupełnie się wyciszam, tworzę bardzo mało, za to skupiam w sobie pomysły i energię, z którymi zaczynam tworzyć dopiero od wiosny. Tak też będzie i tym razem; będę tworzyć bardzo mało, by w okresie rozkwitania kwiatów zaskoczyć Was nowymi bajkowymi ujęciami.

  Skupiając się jeszcze na sesji z Pauliną - obserwowałam ją w internecie już od jakiegoś czasu i bardzo się ucieszyłam, gdy wyraziła chęć stworzenia wspólnych kadrów. Ma bardzo profesjonalne podejście do fotografii, co cieszy mnie ogromnie, bo współprace z takimi osobami zawsze wychodzą pomyślnie. O piękny makijaż na tej sesji zadbała Wiktoria, z którą miałam już raz okazję tworzyć wiosną, jeszcze w Warszawie, a mowa o sesji z Nadiyą. Zarówno wtedy, jak i tym razem jestem bardzo zadowolona z tego, co stworzyła ta zdolna istotka.
  Lubię to, że te ujęcia wyszły tak ciepło, a nawet udało nam się ująć kilka ostatnich kwiatów róż... a Wy jak odbieracie?

  18.10.2017r.
  Mod: Paulina Skowron
  Mua: Wiktoria Lech
 • 2 komentarze:

  1. Są cudowne!!! Przepiękne kolory, jesień, róże, suknia, modelka <3 Wszystko idealne *.* Bardzo mi się podoba ta sesja!

   OdpowiedzUsuń
  2. wow robią wrażenie! szczególnie druga stylizacja, piękna modelka *.*

   OdpowiedzUsuń