• Kasia


  Minął ponad rok odkąd ostatni raz wspólnie tworzyłyśmy z moją najwierniejszą modelką! Mamy to (nie)szczęście, że większość naszych sesji, o ile nie wszystkie, powstaje w trakcie niskich temperatur. Tak było i tym razem, w dodatku przez robienie zdjęć w pośpiechu w ogóle nie zwróciłam uwagi na to, że wiele z nich najzwyczajniej w świecie jest rozmazanych. Najpierw byłam załamana, bo jak to tak kiepska jakość zdjęć, ale ostatecznie doszłam do wniosku, że w sumie te nieostrości pasują do klimatu sesji i wcale nie musimy jej powtarzać. Obiecuję Ci, Kasiu, że następną sesję wykonamy jak już będzie ciepło! :')
 • 6 komentarzy:

  1. Następna na plaży przy +36°C :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Powtarzam się pod prawie każdym Twoim wpisem, no ale zdjęcia są jak zawsze piękne! <3

   OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne zdjęcia. Takie subtelne i ,,z duszą".

   OdpowiedzUsuń
  4. Lubię tą serię! Ma wczesnozimowy klimat,fajną kolorystykę,a bokeh na 3 zdjęciu od góry totalnie mnie oczarował :) Moim zdaniem wcale nie ma potrzeby jej powtarzać :)

   OdpowiedzUsuń
  5. Bardzo podobają mi się zdjęcia :) Super klimat :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Widziałam już część efektów tej sesji na Facebooku i to chyba jedna z moich ulubionych. Piękne, niesamowicie klimatyczne, chłodne, jak ktoś tu już napisał, z duszą. Uwielbiam taką chłodną, surową kolorystykę. Gdybyś nie napisała, to byłabym absolutnie pewna, że te nieostrości to efekt zamierzony, bo niesamowicie pasują do atmosfery zdjęć :)
   Pozdrawiam ciepło!
   P.

   OdpowiedzUsuń