• Justyna


  Coś nowego w mojej galerii, czyli urocze świąteczne zdjęcia! Jak co roku ludzie zewsząd publikowali ogrom tego typu ujęć, ja natomiast o tej porze przysypiam i zdecydowanie zwalniam fotograficznie. Miałam nawet ochotę, by w końcu stworzyć takie klimatyczne kadry, ale Lublin nie obdarował nas zbyt wieloma iluminacjami, dlatego szybko zrezygnowałam. Wtedy napisała do mnie Justyna z gotowym projektem, do którego brakowało jej tylko fotografa, więc ochoczo się zgodziłam. Za miejsce sesji posłużyła nam przytulna cukiernia Williams usytuowana w lubelskim E.Leclercu... więc tworząc ujęcia przez szybę nie musiałam martwić się wychodzeniem na zewnątrz i marznięciem. :D Kinga wyczarowała cudowny makijaż, a Justyna zadbała o najmniejszy szczegół i bardzo naturalnie pozowała. Myślę, że udało nam się stworzyć cieplutki, przyjemny klimat, co o tym sądzicie? :)
  Dobra wiadomość! To już ostatni zdjęciowy post w tym roku, wszystkie zaległości nadrobione. Mogę się więc zabierać za tworzenie ostatniego, podsumowującego już wpisu. Chcielibyście - już w nowym roku - zobaczyć jakąś serię "przed i po" ze zdjęć, których do tej pory nie umieściłam w takim zestawieniu? Dajcie koniecznie znać i trzymajcie się ciepło!
  P.S. Dostałam niespodziewanego natchnienia do zmiany wyglądu bloga; tamten towarzyszył mi od niemalże dwóch lat i mimo, że bardzo go lubiłam, to najzwyczajniej w świecie mnie znudził. Z braku czasu, a i niekiedy cierpliwości do htmla, prace nad nowym szablonem rozciągają się w czasie, ale wierzę, że uda mi się go dokończyć w ciągu najbliższych dni. Za wszelkie utrudnienia w oglądaniu bardzo Was przepraszam.


  18.12.2017r.
  Mod: Justyna Kabacińska
  Mua: Kinga Szymaniak
  Cukiernia Williams 
 • 4 komentarze:

  1. Śliczne zdjęcia. U mnie też zawsze nie po drodze było ze Świątecznymi sesjami. Trzeba nadrobić. :)

   OdpowiedzUsuń
  2. Świetna sesja :) Podoba mi się nowy wystrój bloga, wygląda bardzo profesjonalnie :)

   OdpowiedzUsuń
  3. piękne ujęcia, szczególnie te zza szyby! ;)

   OdpowiedzUsuń