• Spring
  Tym razem sesja, która zapoczątkowała moją kwiatową serię. Wszystkie plany związane z magnoliami nie doszły do skutku, więc rozpaczliwie poszukiwałam modelki do ujęć z bzem. Zobaczyłam zdjęcia Agaty... i już wiedziałam, że stworzymy coś świetnego! W głowie miałam tylko kwiaty bzu, nawet nie liczyłam na nic więcej, ale miejsce pozytywnie zaskoczyło mnie obecnością tulipanów. Takim sposobem powstały trzy różne serie z trzema stylizacjami. Było trochę problemów z ostatnimi kadrami, bo według ochrony demoralizowałyśmy dzieci i niszczyłyśmy naturę, ale...! Myślę, że i tak dałyśmy z siebie wszystko i kadry są naprawdę ciekawe. Z taką modelką nie mogło się nie udać!

  A Wy co o nich myślicie? Która seria najbardziej przypadła Wam do gustu?  17.05.2017r
  model: Agata Szczepańska • 6 komentarzy:

  1. Niby gdzie demoralizowałyście ? xD hahahah
   Zdjęcia piękne :) // ~ mój blog ~

   OdpowiedzUsuń
  2. buahahah, poproszę o taką demoralizację :D
   Piękne zdjęcia <3 To pierwsze wygląda jak na jakiejś zaczarowanej łące <3 Dużo kwiatowych kadrów udało Ci się w tym roku ustrzelić :)Czekam na kolejne wpisy <3

   OdpowiedzUsuń
  3. Cieszę się widząc Cię tu z powrotem :) Wszystkie zdjęcia są piękne i ciężko byłoby wybrać tą najlepszą serię.Obserwuję Cię na Instagramie i nie umknęło mojej uwadze to jak wiele cudnych zdjęć powstało tego lata! Dziewczyno jak Ty się pięknie rozwijasz z tymi kadrami <3 Po cichu liczę na to,że doczekam się tutaj kolejnych wpisów z bajecznych sesji :)

   OdpowiedzUsuń
  4. Świetnie, że udało się Wam zrealizować aż 3 sesje. Ciężko byłoby mi wybrać moją ulubioną. W każdej kolorystyka mnie urzeka :)
   Dobrze, że nie dałyście się ochronie ;)

   OdpowiedzUsuń