• Przed i po #2


   
  Ostatni post pojawił się ponad rok temu (!), a od tego czasu wiele się zmieniło. Nadal szukam swojego stylu w obróbce zdjęć, ale czuję, że jestem bliżej niż dalej tego czego poszukuję. Nareszcie nadałam pewnej lekkości i bajkowej delikatności. Ciągle waham się nad kolorystyką, ale częściej zaczynam obróbkę zupełnie automatycznie dobierając kolory. Wiele przede mną, ale widać sporą różnicę w porównaniu do zeszłego roku, moim zdaniem na plus.

  Chciałabym dodawać tego typu posty częściej, żeby pokazać więcej ujęć z jednej sesji, ale sami wiecie jak to ze mną jest - nawet nie zauważyłam, że minął rok od poprzedniego porównania. Dziś więc będzie duża różnorodność, bo dodaję większość tego co stworzyłam w 2017. Żeby jednak nie zasypać Was wszystkim naraz, postanowiłam rozbić to na dwa posty, drugi pojawi się za kilka dni i będą w nim nowsze ujęcia (oraz więcej moich ukochanych kwiatów!). :)
  Lewe/górne zdjęcie to format jpg, obraz mniej więcej zbliżony do tego, co widziałam na ekranie aparatu, natomiast prawe/dolne ujęcie to finalna wersja po obróbce w CameraRaw i Photoshopie. Niektóre ze zdjęć mogą wydawać się zupełnie różne; często ogranicza mnie sprzęt, miejsce czy też brak osoby, która pomogłaby rozwiać suknię lub włosy, a wtedy najzwyczajniej w świecie robię więcej zdjęć i sklejam je w jedno - stąd znaczące różnice na niektórych ujęciach. :) 
  Dla porównania odsyłam Was do poprzedniego wpisu z cyklu before&after, o tutaj. Co myślicie o tych porównaniach? ;) • 6 komentarzy:

  1. Rozwinęłaś się ogroomnie! <3

   OdpowiedzUsuń
  2. Wow, świetna obróbka :) Podziwiam, że sklejasz różne zdjecia, żeby osiągnąć zamierzony efekt, nie słyszałam żeby ktoś tak robił :) super !

   OdpowiedzUsuń
  3. wooow niektóre zdjęcia całkiem inaczej wyglądają, dużo lepiej po obróbce *_*
   jesteś świetna!

   OdpowiedzUsuń
  4. Widać, które zdjęcia są nowsze.
   Co za perełki!
   Według mnie świetnie idzie ci przerabianie i zmienianie kolorystyki. Akurat na taką, jaką lubię :D
   Nie robisz tego przesadnie, nie tworzysz plastikowych osób, jedynie nadajesz właśnie tej subtelności i bajkowości.

   OdpowiedzUsuń
  5. Od samego początku byłam zachwycona Twoimi zdjęciami i bajkową obróbką, ale i tak zauważyłam, że Twoje prace są coraz lepsze ♥ Szkoda, że nie tworzysz obróbkowych tutoriali, bo chętnie bym się czegoś od Ciebie nauczyła, ale samo podglądanie zdjęć już jest bardzo inspirujące! :)

   OdpowiedzUsuń