• Inspiracje fotograficzne


  Parząc piątą herbatę tego dnia zastanawiałam się jak zapełnić lukę blogową w okresie sesji egzaminacyjnej i wpadła mi do głowy myśl, aby stworzyć post na temat moich autorytetów w świecie fotografii. Najpierw oceniłam to jako nudne i banalne, coś co powtarza się na wielu blogach, ale z drugiej strony... nie ma nic złego w powielaniu tej tematyki, w końcu inspiracji nigdy zbyt wiele! Dlatego dziś zaprezentuję Wam kilku fotografów, których bardzo lubię i szanuję, a śledzenie ich poczynań jest dla mnie niezwykle motywujące. Tematyka fotografii wszystkich wymienionych niżej artystów odpowiada w pewien sposób moim zainteresowaniom, znajdziecie tu bowiem wiele bajki, kwiatów i naturalnego piękna. Nie będę wdawać się w szczegóły i opisywać każdego z artystów; gdy zaczęłam to robić to przy każdym nazwisku powielałam podobne zwroty, nie potrafię rzeczowo opisać ich pracy, tak bardzo się nimi zachwycam, że brakuje mi na to słów. Dlatego podlinkowałam strony, fanpage oraz kanały na YouTube, abyście sami odkryli resztę ich twórczości.
  1. Bella Kotak  2. Irene Rudnyk  3. Jovana Rikalo

  4. Adam Bird

  5. Jessica Kobeissi
  6. Holly Rose Stones
  7. Anita Anti
  8. Laura Zalenga

  9. Georgia Rose Hardy

  10. Kyle Thompson

  Kyle Thompson


  Obserwujecie twórczość któregoś z powyższych fotografów? Koniecznie podzielcie się swoimi ulubionymi artystami, którzy motywują Was do działania!
 • 4 komentarze:

  1. Przepiękne zdjęcia i wspaniali artyści,wielu z nich obserwuję od kilku lat,a z prezentowanego zestawienia nie znałam chyba jedynie numeru 5 i 6.Zawsze podziwiałam ludzi,którzy potrafią tworzyć takie cuda,bo wiem jak wiele pracy trzeba włożyć w wykonanie jednego takiego zdjęcia. Sama obserwuję raczej fotografów ślubnych (głównie ze względu na plenery) lub dziecięcych,a oprócz tego mnóstwo osób zajmujących się bardziej lifestylowymi zdjęciami. Bajkowe klimaty przewijają się rzadko w moich inspiracjach,ale znam kilka osób tworzących w podobnym klimacie,których twórczość mnie zachwyciła. Może ich znasz,a jeśli nie to będę się cieszyć,jesli twórczość którejś z tych osób Ci się spodoba. Pozwolę sobie wymienić ich według imienia i nazwiska oraz nazw kont na Instagramie: Marketa Novak @marketanovakphoto Magarita Kareva @karevamargo1 i Agnieszka Lorek @agnieszka_lorek :)
   P.S Co ta sesja robi z ludźmi,ja też właśnie miałam zamiar tworzyć kolejny wpis z inspiracjami z Instagrama! Tyle,że u mnie w bardziej lifestylowym wymiarze.

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Podejrzewam, że i wśród moich obserwowanych za pewien czas zajdą zmiany, powoli zagłębiam się w tematykę ślubów i sesji rodzinnych, więc i takich inspiracji będę poszukiwać. :) Z wymienionych przez Ciebie nie znałam Markety - ale strata, dodałam już swoją obserwację, bo galeria robi naprawdę niezłe wrażenie!
    Czekam na Twój wpis niecierpliwie, brakuje mi właśnie lifestylowych kont do obserwacji, stąd chętnie poznam nowe profile. :)

    Usuń
  2. Irene Rudnyk i Jessica Kobeissi - moje inspiracje ♥ ale patrzę na pozostałe zdjęcia w tym zestawieniu i naprawdę nie mogę wydusić z siebie nawet słowa... niesamowite! Można się zachwycać w nieskończoność...

   OdpowiedzUsuń
  3. Jak pięknie! Jak inspirująco! Uważam, że takie wpisy są dobre i bardzo potrzebne :) Z jednej strony możesz nimi zainspirować innych, pokazać wspaniałych artystów, a z drugiej pokazujesz też to co w Twojej duszy gra ;) Bardzo się cieszę z tych linków i na pewno bardziej przyjrzę się każdej osobie z osobna. Nie znałam tych artystów z nazwiska, ale część zdjęć już gdzieś kiedyś widziałam. Mnie ostatnio fascynują zdjęcia Brandon Woelfel @brandonwoelfel. Ciągnie mnie do światła, a w jego ujęciach wygląda to fenomenalnie ;)

   OdpowiedzUsuń