• Kasia


  Sesja ta powstała głównie w celu zaprezentowania umiejętności naszej wizażystki Basi, która potrzebowała kilku ujęć do wykorzystania w konkursie... ale na kilku kadrach nie mogło się skończyć. Miałyśmy piękną suknię, wodę i zachód słońca, który nieco mnie rozczarował, bo przyszedł zdecydowanie za wcześnie. Pozostało nam bardzo mało czasu, żeby wykorzystać promienie słońca, co jakiś czas przeganiał nas przelotny deszcz, a ostatecznie słońce przysłoniły chmury i nie mogłyśmy skorzystać z ciepłych promieni złotej godziny. Mimo to bardzo mile wspominam tę sesję! Basia wykonała świetną robotę, Kasia pozowała lekko i z wyczuciem, więc ostatecznie wyszło nam kilka prostych, ale przyjemnych dla oka kadrów.
  04.08.2017r.
  Mod: Kasia Stępień
  Mua: Barbara Chołuj
 • 5 komentarzy:

  1. O kurczę, wizażystka rzeczywiście wykonała kawał świetnej roboty! Modelka wygląda niesamowicie (te oczy!), a i kadry (jak zwykle zresztą) fantastyczne - takie rzeczywiście lekkie, subtelne, ale przepięknie wyraziste.
   Pozdrawiam ciepło i wesołych Świąt!
   P.

   OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo przyjemne kadry i pięknie wyeksponowany makijaż :) W gruncie rzeczy nie tak łatwo jest ukazać makijaż na zdjęciach. Szczególnie podczas sesji w plenerze.

   OdpowiedzUsuń
  3. Piękne zdjęcia :) Wszędzie już świąteczny klimat, a Twoje zdjęcia wywołują ciepłe, letnie wspomnienia <3

   Wesołych świąt :) // ~ mój blog ~

   OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ładne zdjęcia! Te 3 od końca po prostu coś pieknego!

   OdpowiedzUsuń
  5. Piękna zdjęcia. :) Taki 'elficki' klimat czuję.

   OdpowiedzUsuń