• O mnie

     Ciężko sprecyzować mi to, kim jestem. Tworzę. Tworzę od lat najmłodszych, zaczynając od pisania piosenek, rysowania, składania origami, śpiewania, recytacji poezji, a na fotografii kończąc. Z tą ostatnią spotkałam się sześć lat temu i odtąd jesteśmy nierozłączne. Na początku traktowałam ją pobłażliwie, jako coś nieuchwytnego, z czasem zaczęłyśmy się coraz bardziej zaprzyjaźniać, a od dwóch lat próbujemy stawiać kroki w wielkim świecie. Łączy nas miłość do skradania ludzkich dusz, tak różnych, pięknych, unikalnych, do zamykania ich w klatce czasu. Chcemy tworzyć coś z sercem i uczuciami, coś co wywoła multum emocji, od zachwytu aż po przerażenie. Fotografia to część mojej duszy, zespoiłyśmy się i zamierzamy razem kroczyć przez życie. Chcemy Was oczarować, skraść Wasze serca i prezentować piękno, które ukryte jest w każdym z nas.


  A kim jestem poza fotografią?
  Szarą istotą, której brakuje pewności siebie, dekadentką w czystej postaci o naturze przesadnie pesymistycznej, posiadająca pokaźną sumę wad, niepowodzeń i rozterek. Uwielbiam ludzi z pasją oddających całych siebie swoim marzeniom, podziwianie ich daje mi wiele radości. Chcę tworzyć, poznawać nowych ludzi i odkryć jak najwięcej miejsc. Marudzę dużo, narzekam na pogodę i żaby w stawie, uwielbiam rowerowe wycieczki i kolekcjonuję ręcznie pisane listy.

  A na blogu...
  Jestem dla Was. Chcę pokazywać swoje prace, emocje, dzielić się przemyśleniami. Chcę nawiązać kontakt z kochającymi fotografię, ale nie tylko, bo właściwie z każdym kto tworzy, wyraża swoje własne zdanie, chce porozmawiać, potrzebuje wsparcia. Blog to możliwość na pokazanie Wam swojego wnętrza i myśli, skłonienia innych do refleksji i samorozwoju, to forma mojego kontaktu ze światem.

  Czym fotografuję?
  Nikon D5100 + Nikkor f/1.8 + kit 18-55

  Odkąd istnieje blog?
  Istnieje on od 7 sierpnia 2012, został reaktywowany drugiego marca 2014, a faktycznie zainteresowałam się nim na początku bieżącego roku.

  Czy można umówić się ze mną na zdjęcia?
  Jasna sprawa! Uwielbiam poznawać ludzi i zapraszać nowe twarze przed swój obiektyw. Nie musisz narzekać na brak fotogeniczności czy urody, bowiem każdy ma w sobie coś niesamowitego i postaram Ci się to udowodnić. Chętnie zapraszam wszystkich, nawet tych bez pomysłu,  bo razem na pewno coś wymyślimy.
  Warszawa, Radom, Zwoleń, Puławy.

  Masz pytania, sugestie, a może wyrażasz chęć współpracy ze mną?
  Jestem otwarta na wszelkie propozycje i pomysły. Wystarczy napisać na maila: meredithcrue@gmail.com lub też skontaktować się ze mną za pomocą facebooka (link w menu).  Chyba się nie przedstawiłam, ale lepiej późno niż wcale, prawda? Marlena Pyszczek, lat dziewiętnaście. Miło mi, że przebywasz na moim blogu! :)
 • 0 komentarze:

  Prześlij komentarz