• Maki maki

  Czas na super chaotyczny post pisany kilka minut po północy! Zachciało mi się zmiany szablonu i mam, nic z tego nie wyszło, kopii zapasowej nie zapisałam, więc od nowa muszę grzebać w htmlu i poprawiać ten dobrze już wam znany szablon. Tak, zniknęło menu, tak, czcionki mogą nie chcieć obsługiwać polskich znaków - naprawię jak tylko znajdę na to czas. Czas, czas, mało go, coraz mniej! Miało być dużo sesji w najbliższym czasie, ale standard - ja odwołam, ja też i jeszcze ja... Taak, ale i tak mam co nieco w zanadrzu, będę stopniowo publikować, za kilkanaście godzin jadę na kolejne zdjęcia i tak oto może jeszcze, powolutku, wyciągnę coś z tych wakacji. Dobra, nie przedłużam, tak naprawdę to już prawię śpię, więc nie wiem o czym mówię. Pomińcie tekst. Aah, chyba powinnam była to napisać na początku. Ale: nieważne. Miłego dnia, wieczoru czy coś. xoxo

















 • 11 komentarzy:

  1. Też od 3 wieczorów grzebię w swoim htmlu. Jednak bazuję całkowicie na zwykłym szablonie blogerra. No i co jakiś czas zapisuję szablon. Mam nadzieję, że uda Ci się to wszystko ogarnąć i będzie tu tak jak tego chcesz ;)

   No, ale zdjęcia są cudowne. Nie widzę tu żadnego o którym mogłabym powiedzieć, że coś tu nie gra. Zarówno modelki, sceneria oraz stroje tworzą zgraną całość.
   Naprawdę masz ogromny talent do fotografowania ludzi. Ja to bym chciała, ale nawet nie próbuję i w tym tkwi problem.

   OdpowiedzUsuń
  2. Widzę, że fajnie kombinujesz z obróbką (zdjęcie z "rozstawioną" na boki suknią), podoba mi się to :) Robisz dużo zdjęć ludzi, może zainwestuj w blendę? Jak wtedy zrobisz zdjęcia pod słońce i odbijesz nią światło na modelkę, to będziesz miała piękne, delikatne oświetlenie.

   A szablon....czekam na rozwój wydarzeń z nim związanych :)

   OdpowiedzUsuń
  3. piękna sesja! czekałam na nią. Zazdroszczę Ci, że znalazłaś takie piękne makowe pole :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Też sobie zazdrościłam, dopóki nie znalazł nas właściciel pola, haha :D Chociaż niestety nie jestem zadowolona w stu procentach z efektów :x

    Usuń
  4. Zakochałam się w ósmym zdjęciu. Modelka i barwy...cudo!

   OdpowiedzUsuń
  5. Też bawiłam się przerabiając zwykły szablon, trochę jest z tym zabawy, ale dasz radę :)
   Zdjęcia w makach w białej sukience są cudne :)

   OdpowiedzUsuń
  6. kocham takie sesje, mają wręcz bajkowy klimat, no i te maki w tle...

   OdpowiedzUsuń
  7. Zdjęcia mają świetny klimat :3

   OdpowiedzUsuń