• Kilka wiosennych kadrów z Anią

      Nie wiem czy uwierzycie, ale jest to dopiero druga sesja w tym roku. Przygotowanie maturalne niesamowicie pochłonęły mój czas, stąd takie fotograficzne zaległości. Nie uchwyciłam kwitnących drzewek, bzu ani tulipanów, chociaż to było moim celem na ten rok. No nic. Mam wielką nadzieję, że przez cały ten wolny czas uda mi się nadrobić zaległości w folderze "2016", który dosłownie świeci pustkami.
      Dziś pragnę pokazać Wam kilka kadrów z sesji, która odbyła się jakiś czas temu. Przyznać muszę, że po powrocie do domu i szybkim przejrzeniu efektów byłam załamana. Zdarza mi się źle wykadrować, coś uciąć, coś nie wyostrzyć, ale ilość złych zdjęć z tej sesji była ogromna. Długa przerwa w fotografowaniu mimowolnie zrobiła swoje... mam nadzieję szybko wrócić do swojego dawnego rytmu i unikać kolejnych tego typu błędów. Aczkolwiek nie było tak wielkiej tragedii, że nic się nie nadawało do publikacji, o nie, nie. Jestem zadowolona z tych kilku kadrów, zwłaszcza po tym, jak przypadkowo natknęłam się na folder z ujęciami z Anią z roku 2014 - między tymi, a tamtymi fotografiami utworzyła się ogromna przepaść! Nadal długa droga przede mną, ale patrząc na stare zdjęcia zauważyłam sporą poprawę i więcej wyczucia w moich fotografiach.


      Co do samej sesji - jak mogłaby się nie udać? Ania jest przesympatyczną osobą, w dodatku ma niesamowitą urodę, więc to sama przyjemność fotografować kogoś takiego. Jedyne czego trochę żałuję to tego, że nie zabrałam więcej kulek dymnych, bo wtedy mogłybyśmy stworzyć więcej fajnych kadrów.

      Tak wracając do strony technicznej zdjęć, to nie mam pojęcia jakiego one są koloru. Haha,  musi brzmieć dziwnie, ale to prawda. Obecnie pracuję na innym monitorze niż dotychczas, a na każdym kolory są zupełnie inne. Jeśli razi Was coś w tej obróbce - dajcie znać!

      Mam też nadzieję, że w niedługim czasie się rozkręcę i będę mogła wręcz zasypywać Was efektami sesji. Póki co trwa jeszcze rok szkolny i nie jestem w stanie wszystkich wyciągnąć na zdjęcia, ale bądźcie cierpliwi! Spróbuję Was zaskoczyć. Już dziś mam sesję w dłuuugo poszukiwanym plenerze, mam nadzieję, że się uda. :)

  Życzę Wam miłego dnia! :)

  23.05.2016r.
  Mod:
  Ania T.
 • 10 komentarzy:

  1. Siódme zdjęcie jest zdecydowanie najładniejsze spośród wszystkich :)
   Pozdrawiam
   Tutti
   MÓJ BLOG

   OdpowiedzUsuń
  2. Początkowy portrecik mnie totalnie zauroczył! Ogólnie bardzo ładne zdjęcia i modelka śliczna :) Ja sama mam ogromne fotograficzne zaległości przez studia, a zaraz na drugi dzień po obronie wyjeżdżam, więc nie wiem czy te zaległości uda się nadrobić ;) Ale na twoje zdjęcia czekam z niecierpliwością. Pozdrawiam :)

   OdpowiedzUsuń
  3. Spodnie są przepiękne! Mega mi się podobają :D No i wiadomo, że zdjęcia super :)

   gitaraiszpilki.pl

   OdpowiedzUsuń
  4. cudne portrety z piękna modelką ;D

   OdpowiedzUsuń
  5. Ładne portrety, szczególnie 6 i 7 zdjęcie! :)

   OdpowiedzUsuń
  6. No piękne portrety :) Mam nadzieję, że przez wakacje nadrobisz różne zaległości. Zaczęłam Cię obserwować głównie dlatego, ab brać jakiś przykład z Twoich portretów! :)
   Ja zacznę robić więcej portretów przez wakacje i chcę też zająć się obróbką. Trochę śmiać mi się chce, choć nie wiem czemu. Czasami się krępuję robiąc komuś zdjęcia.

   Pytałaś o kolorystykę ujęć, to wydaje mi się, że na 6 zdjęciu modelka ma odrobinkę jakby zielonkawą twarz.

   OdpowiedzUsuń
  7. Świetna sesja, bardzo podobają mi się spodnie w takim kolorze :)

   OdpowiedzUsuń
  8. Dla mnie najpiękniejsze zdjęcia to 2 i 7.

   OdpowiedzUsuń
  9. Kochana, jak zwykle świetne zdjęcia, super kolory. :)

   Mój blog

   OdpowiedzUsuń