• Dym!  Dziś o sesji niczego nie napiszę, a jedynie dodam krótką informację. Ci co śledzą mojego fanpage'a wiedzą, że zawiesiłam tymczasowo działalność. Nie wiem na jak długo, nie wiem czy w ogóle wrócę do fotografii. Na pewno bardzo bym chciała, ale cóż, wyszło jak wyszło... Ciężko bawić się swoją pasją, kiedy od bardzo długiego czasu nie czyni się żadnych postępów, a z każdym krokiem jedynie coraz bardziej okalecza się nowe kadry. Stwierdziłam, że lepiej dać sobie trochę czasu niż męczyć aparat i swoje samopoczucie patrząc na zdjęcia, które są coraz gorsze. Dodatkowo kilka sytuacji z modelkami z ostatniego czasu wyprowadziło mnie z równowagi do tego stopnia, że ostatecznie podjęłam tę decyzję.  Eh. Koniec jęczenia. Życzę wszystkim miłych ostatnich dni wakacji i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tu wrócę. (Aczkolwiek nie martwcie się, nadal będę zaglądać na Wasze blogi :)).
   Modelka: Sara Kustra
  Makijaż i wianek: Monika Wójcik
  Blenda i dym: Krystian Furga
 • 24 komentarze:

  1. Wspaniałe zdjęcia! Ten dym stworzył niesamowity klimat :)

   OdpowiedzUsuń
  2. to pierwsze zdjęcie z dymem jest cudowne! <3

   OdpowiedzUsuń
  3. przejrzałam Twoje zdjęcia i sądzę, że naprawdę nie powinnaś rezygnować z fotografowania :) być może chwila przerwy dobrze na Ciebie wpłynie, ale pod warunkiem, że kiedyś przestanie ona trwać :) zdjęcia są piękne! :)

   OdpowiedzUsuń
  4. Pierwsze zdjęcie jest fantastyczne!

   OdpowiedzUsuń
  5. Zdjęcia są piękne, mam nadzieję, że nie zrezygnujesz z fotografii... Może to wcale nie zdjęcia są coraz gorsze, a ty masz coraz większe wymagania wobec siebie? Ja jestem mniej zadowolona z moich prac, niż z początków "działalności" :p Bo teraz jestem wobec siebie bardziej krytyczna :)

   OdpowiedzUsuń
  6. Pierwsze zdjęcie - ulubione ♥
   Nie poddawaj się, walcz o swoją pasje! Złe dni zdarzają się każdemu. ale to nie powód by rezygnować z czegoś, co się kocha!
   Trzymam kciuki za Twój szybki powrót! :*

   OdpowiedzUsuń
  7. Skąd masz taki dym ?! Ile razy ja próbowałam lecz niestety kulki dymne nie dawały takiego efektu... ;)
   Zdjecia jak najbardziej na plus:)
   Wróć, wróć, czekamy ! :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Kulki dymne :) Aczkolwiek czasami odpalaliśmy dwie jednocześnie, dla lepszego efektu :d

    Usuń
  8. Zdjecia z dymem sztoss! Już oddawna planuję taką sesję i już nawet kulki kupione, ale jakoś brakuje mi oryginalnego pomysłu i zapału :c
   Pozdrawiam! :)

   OdpowiedzUsuń
   Odpowiedzi
   1. Szczerze mówiąc też kompletnie nie miałam na nie pomysłu i wszystko wyszło w praniu. :) Zbieraj motywację, bo sesja z kulkami to naprawdę fajna sprawa i przy okazji masa zabawy! :D

    Usuń
   2. Dziękuję za wsparcie, na pewno coś z nich wykombinuje! :)
    Zapraszam na nowy post:D

    Usuń
  9. 3 zdjęcie od końca megaa efekt! <3

   OdpowiedzUsuń
  10. ale klimatyczne zdjęcia ! <3

   OdpowiedzUsuń
  11. Cudowne ujęcia :) Jeśli masz potrzebę odpoczęcia, śmiało. Czasami po prostu trzeba, ale wiedz, że przeglądając Twoje zdjęcia jestem zupełnie oczarowana ;)

   OdpowiedzUsuń
  12. Kurcze. Jedna z lepszych Twoich sesji jak nie najlepsza! Wszystkie kadry skradly moje serduszko! :)

   OdpowiedzUsuń
  13. Te zdjęcia z dymem są rewelacyjne <3 swietny klimat!

   OdpowiedzUsuń
  14. Zdjęcia z dymem wyszły rewelacyjnie! :)
   Zrób sobie słońce małą przerwę aby wrócić z podwójną energią do nas, bo bardzo dużo osób ( w tym i ja ) czeka na nowe ujęcia :)
   Przy okazji zapraszam do mnie i zachęcam do skomentowania i ocenienia moich zdjęć, które wykonuje, dodaje do obserwowanych :)

   OdpowiedzUsuń
  15. Genialna sesja, a te zdjęcia z dymem bardzo efektowne :) jestem jak najbardziej na tak :)

   OdpowiedzUsuń
  16. Jeśli można wiedzieć to w jakim programie przerabiasz zdjęcia?

   OdpowiedzUsuń
  17. Chyba wszyscy znamy doskonale to uczucie wypalenia, w któryś momencie. Mam nadzieję, że zbierzesz siły i wrócisz z nowymi inspiracjami i pomysłami. :) A jeżeli nie, to że znajdziesz coś równie satysfakcjonującego. :)

   OdpowiedzUsuń
  18. Uwielbiam sesje z dymem ♥ Takie zdjęcia są przepiękne ! Też chciałam zrobić ( żeby mi zrobiono ) sesję z dymem, ale nie mam pojęcia, gdzie go kupić :(

   zycieniegryzie-neatea.blogspot.com

   OdpowiedzUsuń