• Węgry w moim obiektywie  W zeszłym tygodniu miałam okazję zwiedzać Węgry. Była to szkolna wycieczka, bardzo nieogarnięta, stąd też początkowo nie liczyłam na zbyt wiele okazji do zrobienia ciekawych zdjęć. Do tej pory nie do końca wiem, jakie miejsca zwiedzaliśmy (to wspaniałe zorganizowanie), ale nie było aż tak źle, jak początkowo sądziłam. Udało mi się zrobić kilka w miarę ogarniętych zdjęć, którymi mogę się z Wami podzielić. Nie mam talentu do zdjęć krajobrazowych, ale chyba jako tako wyszły. :)


  Ten wyjazd, choć krótki, dał mi wiele energii i motywacji do działania! Sporo radości przyniosło ponowne chwycenie za aparat i robienie prostych pamiątkowych zdjęć. Chyba właśnie tego było mi trzeba, by choć na chwilę stłumić fotograficzny głód. Cały marzec i kwiecień upłynął bez większych projektów, poza dwiema krótkimi sesjami, dlatego teraz wyczekuję jedynie dobrej pogody, by stworzyć coś nowego i odświeżyć swoją galerię. Węgry okazały się wspaniałym i inspirującym miejscem, stąd też do domu powróciłam z wieloma pomysłami na nowe sesje i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła się nimi z Wami podzielić. :)
  Niebawem pojawi się nieopublikowana jeszcze sesja, prosta, lecz jest czymś nowym w moim portfolio. A w ciągu najbliższych kilku dni, jeśli tylko pogoda dopisze, spróbuję zrealizować jeden z długo wyczekiwanych projektów. :)
  Mam nadzieję, że na dobre wracam do świata żywych i uda mi się zachować regularność pisania wpisów. Dlatego wyczekujcie nowych postów, możliwe, że pojawi się też coś odmiennego od tematyki fotografii.

  Korzystając z okazji, zapraszam na sesje! Zarówno zleceniowe jak i tfp. Będę potrzebowała wielu modelek do realizacji swoich pomysłów. :)
  Znajdziecie mnie również na
  ASKU                     FACEBOOKU                      PHOTOBLOGU                    FLOGU


    


 • 5 komentarzy:

  1. Szkolna wycieczka za granicę. Szkoda, że w moich czasach szkolnych nie praktykowano:( Widoków cholernie zazdroszczę, bo co zdjęcie to co piękniejszy widok/miejsce! Ach <3

   OdpowiedzUsuń
  2. chyba jednak masz talent do krajobrazowych :) porównując do moich.. nawet nie ma co porównywać, moje krajobrazy są tragiczne :P nigdy nie wiem jak "ugryźć" taki rodzaj fotografii

   OdpowiedzUsuń
  3. Piękne te fotki :) Bardzo mi się podoba urok miejsc, które udało ci się uchwycić w tych kilku kadrach!

   OdpowiedzUsuń
  4. Bardzo ładne zdjęcia :) Też byłam na Węgrzech ale nie miałam okazji zrobić zdjęć :c
   http://tusiap.blogspot.com

   OdpowiedzUsuń
  5. Ostatnie zdjecie selfiw najlepsze! Takie wesole :)

   Blog z artystycznymi i profesjonalnymi sesjami zdjeciowymi.
   http://moooneykills.blogspot.com/2015/05/geisha.html

   OdpowiedzUsuń